soczewki kontaktowe

soczewki kontaktowe

Sie 28

soczewki kontaktowe

30-dniowe Soczewki Styk – zalety i wady

Soczewki kontaktowe, które można wkładać i nosić bez przerwy przez wiele dni są marzeniem wielu osób noszących szkła kontaktowe. Nie zamieszania temat czyszczenia, przechowywania, wkładania lub wyjmowania ich -sounds wygodne, prawda? Ale czy to jest bezpieczne? Dowiedzieć się, czy przedłużone kontakty cierne są właśnie dla Ciebie.

Jak rozszerzone nosić soczewki kontaktowe działa?

Większość soczewki kontaktowe są dzienne zużycie – je nosić w ciągu dnia i wziąć je na noc. Soczewki muszą być wyjęte, ponieważ częściowo blokować przepływ tlenu do rogówki. Innymi słowy, twoje oczy potrzebują odpoczynku bez kontaktów.

Jednak wiele osób noszących soczewki kontaktowe chcą, że nie trzeba usuwać swoich soczewek każdego wieczoru. Wiedząc o tym, producenci soczewek kontaktowych pracowali bardzo ciężko, aby stworzyć materiał soczewek kontaktowych, które nie blokują tlen i pozwoli Ci nosić soczewki przez kilka dni – lub nawet tygodni – bez zagrożenia dla zdrowia.

Nowoczesna technologia pozwala na produkcję soczewek kontaktowych, które pozwalają przez około sześć razy więcej tlenu niż zwykłych miękkich soczewek kontaktowych. Obiektywy przeznaczone do przedłużonego noszenia wykonane są z wyjątkowo przepuszczalnych materiałów silikonowo-hydrożelowych i „oddycha”, więc dobrze, że pozbawienie tlenu nie jest już problemem, nawet jeśli nosisz soczewki przez kilka dni.

Są rozszerzone nosić soczewki kontaktowe są bezpieczne?

Soczewki, które są zatwierdzone przez FDA do przedłużonego noszenia, jak ostrości Night and Day Acuvue lub 2, są bezpieczne, jeśli zgodnie z zaleceniami lekarza. Czują się bardzo wygodne dla wielu dni, chyba że masz bardzo wrażliwe oczy.

Jedyny problem z rozszerzonych nosić soczewek kontaktowych jest terapia par białystokto, że ponieważ nie czyścić je codziennie, drobne cząstki pyłu mogą gromadzić na nich.

najtańsze ubezpieczenie dla młodego kierowcy
– autor artykułu