soczewki blind

soczewki blind

Gru 31

soczewki blind

Leki przeciwdepresyjne i wysokiej Blutdruck- niebezpieczna kombinacja

Niektóre z twoich leków może być wpływając innych. Jest to ważne, aby zrozumieć, jak skutki zażywania wielu leków może być bardzo szkodliwe lub nawet śmiertelne.

soczewki blind

Depresja jest bardzo częstym schorzeniem, zwłaszcza u młodzieży i osób starszych. Wpływa na życie milionów ludzi na co dzień, a leki, które pomagają z depresją są jednymi z najbardziej przepisane leki w Ameryce. Niestety, tak są wysokie ciśnienie krwi leki. Choć zrozumiałe jest, że oba warunki muszą być traktowane, czasami depresja leki mogą kolidować z wysokim ciśnieniem krwi medycyny.

Depresja jest chorobą, która, choć psychiczne, ma poważne przyczyny, jak i skutki poza umysłem. Depresja jest czasami spowodowane brakiem równowagi serotoniny i dopaminy, i leki chemiczne są często przepisywane, które próbują rozwiązać ten brak równowagi. Niestety, serotoniny i dopaminy u więcej niż tylko swój umysł i są chemikalia potrzebne do wykonania różnych funkcji w organizmie. Jedna z tych funkcji polega na zapobieganiu chorób serca poprzez zapobieganie miażdżycy. Jeśli lek depresja nie odpowiednio skorygować nierównowagę, a być może stawia poziomy serotoniny niższe niż powinny być, wynik zostanie zwiększone ryzyko chorób serca, w tym miażdżycy i nadciśnienia tętniczego.

soczewki blind

Dopamina, a ponadto stosowany jest w przypadkach znacznego spadku ciśnienia tętniczego i działa podnieść ciśnienie krwi, aby zapobiec szok. Jeśli pacjent ma wysokie ciśnienie krwi, jednak i to na leki przeciwdepresyjne, które obejmują dopaminy, środek przeciwdepresyjny prostu dobrze może być podniesienie ciśnienia krwi, działa przeciwko leki ciśnienie krwi.

To nie znaczy, że leki przeciwdepresyjne należy unikać za wszelką cenę, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi. Przeciwnie, będzie można zrobić również na badania i znaleźć akceptowalne sposoby kontrolowania zarówno depresji i wysokie ciśnienie krwi przez inne środki.
sprzedaż zagraniczna
– autor artykułu