soczewki air optix

soczewki air optix

Gru 30

soczewki air optix

Czułość światła – Co można z tym zrobić

Mam kilku pacjentów, którzy skarżą się, że ich oczy wodą i boli w jasnym świetle. Mówią mi, że umieszczenie ich na okulary czyni ich oczy od razu czuję się lepiej. Brzmi jak ty? Jeśli tak, jak moich pacjentów, można prawdopodobnie przeżywa dość częstym schorzeniem oczu zwaną światłowstręt, lub wrażliwość na światło.http://pik-okna.pl/okna/okna-drewniane

Istnieją różne rodzaje czułości – to na jasne światło słoneczne i sztuczne do jasnych świateł fluorescencyjnych lub żarowych, ale oba typy mogą doprowadzić do zeza głęboko i twoje oczy podrzeć i wodę. Można nawet wystąpić bóle głowy lub zawroty głowy.

Przyczyny światłoczułość

Moi pacjenci są ulgę, kiedy mówię im, że ich stan jest bardzo łatwo wyleczyć i jest rzeczywiście objawem, który może być spowodowane przez wiele czynników, w tym:

• Zadrapania rogówki – to może się zdarzyć przed brudem lub obcy przedmiot dostania się do oka.

soczewki air optix

• Warunki medyczne (tarczycy, cukrzyca, zapalenie opon mózgowych, migrenowy ból głowy, wirusów, opalaniu, różowe oko), takie jak te mogą towarzyszyć światłowstręt.

• Leki na receptę (niektóre antybiotyki, takie jak doksycyklina, tetracyklina; belladonna, chinina, leki przeciwhistaminowe, leki ciśnienie krwi, niewydolność serca / leki rytmu) często mają efekt uboczny czułości.

• Chirurgia oka – usunięcie zaćmy, chirurgii refrakcyjnej wizji może sprawić, że światło oko wrażliwe na bezpośrednim okresie po zabiegu. To zazwyczaj odchodzi na kilka dni.

• Suplementy – braki w oku konkretnych witamin, takich słupy wirowane jak witamina A i luteiny i ważnych przeciwutleniaczy, takich jak selen, witaminy C, E, kwas alfa liponowy, borówka, likopen może spowodować cały szereg zagadnień oczu przed światłem wrażliwość na ubogich dzień / noc wizji.

• Jasne oczy vs. ciemne oczy – ludzie z jasnych oczu i skóry są bardziej podatne na czułości niż ciemnych oczu / osób skóry, prawdopodobnie ze względu na ilości melaniny.

– autor artykułu