soczewki air optix aqua

soczewki air optix aqua

Paź 02

soczewki air optix aqua

Jak czyścić kręgu Lens

Czyszczenie soczewek koło nie jest takie trudne zadanie, jak się wydaje, ale jak wszystkie inne zwykłe soczewki kontaktowe, trzeba upewnić się, że czyszczenia obudowy i przepłukać soczewki każdego dnia, zwłaszcza po każdym użyciu. Prostym rozwiązaniem obiektywu pomoże Ci łatwo wykonać zadanie.sprawdź ofertę na stronie internetowej

Kiedy po raz pierwszy otrzymać parę soczewek okręgu można zauważyć, że każdy z nich ma swój własny Vile roztworem już w środku. Musisz upewnić się, czy wziąć każdy obiektyw osobno i ostrożnie. Wystarczy zrzucić rozwiązanie to jest z przepłukać soczewki kilka razy z roztworu, aby upewnić się że nie ma szczątków lub pozostałej substancji białkowej, która może być incased w nim. Następnie należy wypełnić obudowę obiektywu z nowego rozwiązania i umieścić czystą okręgu obiektywu do środka. Wykonaj tę samą procedurę dla drugiego incased okręgu obiektywu.

higieny soczewek Koło jest koniecznością! Podobnie jak inne soczewki kontaktowe, jeśli nie pod opieką prawidłowo i jeśli roztwór nie jest zmieniane codziennie może zebrać bakterie i może mieć wpływ na oczy, które nawiasem mówiąc, są bardzo wrażliwe. I jeśli kiedykolwiek podjąć decyzję o zaprzestaniu noszenia soczewek przez kilka dni lub tygodni, trzeba jeszcze zmienić rozwiązanie, ponieważ niektóre obiektywy wchłonąć rozwiązanie i wysusza ją. Zmiana rozwiązanie pozwoli przedłużyć żywotność obiektywu.

Inna sprawa, że ??należy zwrócić uwagę na to przed wyjmowania soczewek okręgu; trzeba upewnić się, że ręce są czyste i suche, ponieważ ostatnią rzeczą, jakiej chcesz zabrać swoje soczewki z brudnymi palcami. Spłucz ręce wodą z mydłem, a najlepiej osuszyć czystym ręcznikiem papierowym. Upewnij się, że proces ten jest dokładnie zrobione! Brak pozostałości mydła powinna być pozostawiona na ręce przed dotknięciem oczy.

Z czystymi rękami, wyjąć koło obiektyw jeden naraz. Umieść zdjęty obiektyw na dłoni. Następnie należy dodać kilka kropel roztworu obiektywu na obiektyw, który jest obecnie siedzi na twoich rękach. Dzięki swojej wielkości wskaźnika dać to szybki i delikatne pocierać jednocześnie upewniając się, nie ma gruzu, który jest po lewej stronie. Następnie umieścić go na czystym przypadku obiektywu z nowego rozwiązania. Powtórzyć z drugą soczewkę.

Zawsze należy pamiętać, aby nie mieszać wodę z roztworem soczewki, które mogą powodować podrażnienia. Nie wolno czyścić soczewek wodą.

Czystość jest ogromnym czy http://ottoindustries.com.pl/oferta/pomiary-emisji-zanieczyszczen/pomiary-olfaktometryczne-modelowanie-oddzialywania-na-zapachowa-jakosc-powietrzannikiem w kontaktach z obiektywami okręgu. Jednakże, jeśli wystąpi podrażnienie, nawet po czyszczeniu, należy natychmiast przerwać użytkowanie i zasięgnąć pomocy lekarskiej.

– autor artykułu