soczewki jednodniowe

soczewki jednodniowe

Sty 14

soczewki jednodniowe

Aby temu zapobiec trzymać się następujących zasad:

Unikać zakurzone pokoje

Z dala od dymu papierosowego

Spróbuj utrzymać wodę z dala od oczu podczas kąpieli i nosić obcisłe okulary

podczas pływania

Nigdy nie nosić soczewek kontaktowych dłużej niż zalecił lekarz. Pamiętaj tygodniowo jednorazowe rozszerzone nosić soczewki należy wyrzucić raz w tygodniu i 30 dni noszenia soczewek może trwać tylko miesiąc, a nie dzień dłużej.http://www.pracowniaintegra.pl/formy-pomocy

Ponadto, aby zminimalizować ryzyko infekcji oczu bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, jak twoje oczy czuję i nie ignorować żadnych nieprzyjemnych objawów. Jeśli twoje oczy czuję irytację lub po prostu niewygodne, podejmują obiektyw natychmiast i dać swoje oko 6-8 godzin odpoczynku. dobrze opłukać obiektyw przed włożeniem go z powrotem. A jeśli utrzymującego się dyskomfortu, nie ignoruj ??go, skonsultować się z lekarzem. Może rozszerzone nosić soczewki nie są dla Ciebie po wszystkim.

Która przedłużyła kontakty cierne są dostępne na rynku?

Dwie marki z długotrwałym noszeniu soczewek kontaktowych są zatwierdzone przez FDA do 30 dni ciągłego noszenia – koncentrują Night and Day Ciba Vision i PureVision przez Bausch Lomb. Inne soczewki mogą być noszone przez tydzień bez demontażu. Najpopularniejszą z nich jest Acuvue przez Johnson and Johnson

Są rozszerzone nosić soczewek kontaktowych droższe niż regularne kontakty?

Co ciekawe, różnica w cenie nie jest duża. Rozszerzony nosić soczewki kontaktowe są nieco droższe, że zwykłe tygodniowe lub miesięczne kontakty jednorazowe i są tańsze niż soczewki jednodniowe. Ponadto, ponieważ będzie można nosić swoje kontakty na tydzień lub miesiąc, a następnie wyrzucić je, można oszczędzić do czyszczenia i przechowywania rozwiązanie. Tak więc koszt nie jest problemem, jeśli chodzi o rozszerzonych kontaktów zużycia.

Jeśli pomysł noszenia soczewek kontaktowych bez przerwy przez kilka dni przemawia do ciebie, zapytać lekarza, czy rozszerzone kontakty nosić będzie pracować dla Ciebie.

Tanya Turner publikuje Soczewki kontaktowe Consumer Guide, nasza strona internetowa gdzie można znaleźć wskazówki na temat bezpiecznego zakupy soczewek kontaktowych, soczewki porównanie cen i opinie zdrowych soczewek kontaktowych. Przewodnik pomaga wybrać najlepsze soczewki kontaktowe kolor dostarczając zdjęcia i opinie z kolorowych kontaktów przez różnych producentów.

– autor artykułu