soczewki blue control

soczewki blue control

Sie 24

soczewki blue control

Mikroskop Parts – co jest wewnątrz mikroskopem

Najbardziej podstawowy typ mikroskopu optycznego jest szkłem powiększającym. Najlepiej jest, aby znać wszystkie poszczególne części mikroskopu przed zakupem mikroskopu, dzięki czemu można wybrać ten, który jest najlepszy dla Ciebie.

Okular Lens – To jest część mikroskopu, że użytkownik faktycznie użytkuje przejrzeć na obiekt, który jest powiększony.www.plandeki.eu/plandeki-na-samochod Soczewka okularowa jest zasadniczo taka sama w większości mikroskopów wyjątkiem mikroskopem dzieci, gdy soczewka okularowa powstanie w mniejszej postaci, aby pomieścić mniejsze widzowie czoła proporcji.

Obiektywach – Te obiektywy to drugi zestaw soczewek w mikroskopem. Są to zazwyczaj wiele atutów obiektywach na jednej danej mikroskopu. Soczewka obiektywu zazwyczaj wahają się powiększenia siły z 4x do 100x. Gdy soczewka obiektywu jest jobhouse.pl – agencje pracy warszawa połączony z moc soczewki okularu, to moc jest wielokrotnie przez powiększenie wysokości dwóch soczewek połączonych. Więc jeśli soczewki okularu wynosi 10X w siłę i połączyć to z obiektywu, który jest 100x w siłę, a otrzymasz moc powiększenia 1000x.

Rura – tuleję odpowiada do łączenia ze sobą soczewki okularu z obiektywem. Jest to bardzo podstawowa część mikroskopu i służy tylko jeden cel. Funkcjonalność tego kawałka zazwyczaj nie różnią się inne niż łączący dwie soczewki, a od czasu do czasu będzie również pomieścić jakiś rodzaj pokrętła na mikroskopem.

soczewki blue control

Ramię – ramię jest odpowiedzialny za wsparcie rury oraz umożliwienie przewód być podłączony do podstawy mikroskopu. Ramię ma inną funkcję inną niż wspieranie rurkę.

Stage – To jest miejsce, gdzie faktycznie postawić na suwak. Etap zazwyczaj ma dwa zaciski na jej temat, które są używane w celu zabezpieczenia poślizg na powierzchni szkiełka. Niektóre mikroskopy posiadają mechaniczną etap, który pozwala użytkownikowi rzeczywiście przesunąć suwak wokół użyciu gałki zamiast ręcznego ustawiania slajd ręcznie.

Uchwyt rewolwerowy (wieży) – ten element jest używany do obracania wielu soczewek obiektywu w jednym mikroskopem. Jest używany, gdy trzeba wybrać ilość powiększające moc, której chcesz użyć.

Rack STOP – Ta część mikroskopem stosuje się uniemożliwić użytkownikowi wprowadzenie soczewki obiektywu w dół, aby zamknąć na szkiełku, że łamie lub szkody coś. To ustawienie jest ustawione fabrycznie i nie można regulować.

Są to najbardziej podstawowe i wspólne części mikroskopu kieszeni i trzeba trochę czasu, aby sprawdzić każdą z nich przed dokonaniem zakupu mikroskopu. Znając wszystkie części mikroskopu jest dobrym sposobem, aby dowiedzieć się, który z nich działa najlepiej dla Ciebie.

– autor artykułu